Robert Victor JACKSON : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 09-03-1982 / 10-04-1983 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Portugali parlamendi ühiskomitees