Frédéric JALTON : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 07-03-1980 / 14-09-1981 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 07-03-1980 / 14-09-1981 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 13-10-1980 / 14-09-1981 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 09-02-1981 / 14-09-1981 : Eelarvete komitee