Françoise GASPARD : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 31-08-1981 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 31-08-1981 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 08-02-1981 : Eelarvete komitee
  • 09-02-1981 / 31-08-1981 : Õigusküsimuste komitee