William J. HOPPER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 27-09-1982 / 23-07-1984 : Majandus- ja rahanduskomitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 26-09-1982 : Majandus- ja rahanduskomitee