Brian H. HORD : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 10-07-1980 : Eelarvete komitee
  • 11-07-1980 / 23-07-1984 : Põllumajanduskomitee