Wilhelm HELMS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Põllumajanduskomitee
  • 14-02-1980 / 12-02-1981 : Transpordikomitee