Norvela FORSTER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Majandus- ja rahanduskomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon