Frans G. van der GUN : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 31-12-1981 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 31-12-1981 : Christen Democratisch Appèl (Madalmaad)

Esimees 

  • 19-07-1979 / 31-12-1981 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee

Liikmed 

  • 24-10-1979 / 31-12-1981 : Delegatsioon EMÜ-Türgi assotsiatsiooni parlamentaarses ühiskomitees