Niels Jørgen HAAGERUP : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Venstre (Taani)

Aseesimees 

  • 16-09-1980 / 20-01-1982 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Poliitiliste küsimuste komitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 15-09-1980 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon