Jean HAMILIUS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1979 / 08-02-1981 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 09-02-1981 / 14-01-1982 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1979 / 14-01-1982 : Parti démocratique (Luksemburg)

Kvestor 

  • 18-12-1980 / 14-01-1982 : Euroopa Parlament
  • 18-12-1980 / 14-01-1982 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 01-09-1981 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 14-04-1980 / 01-09-1981 : Eelarvekontrolli komitee
  • 18-12-1980 / 14-01-1982 :