Aart GEURTSEN : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Madalmaad)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Õigusküsimuste komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Volituste tõendamisega seotud küsimuste komitee