Guido GONELLA : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 19-08-1982 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 19-08-1982 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Asepresident 

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Euroopa Parlament
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 20-01-1982 / 19-08-1982 : Euroopa Parlament
  • 20-01-1982 / 19-08-1982 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 19-08-1982 : Õigusküsimuste komitee