Anselmo GOUTHIER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito comunista italiano (Itaalia)

Aseesimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Jugoslaavia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Kvestor 

  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Euroopa Parlament
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvekontrolli komitee
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Kvestorid