Alberto GHERGO : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 10-04-1983 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 12-02-1981 / 20-01-1982 : Energia ja teadustöö komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon