Michael GALLAGHER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 12-12-1983 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1983 / 23-07-1984 : Tehnilise koordinatsiooni grupp ning sõltumatute fraktsioonide ja liikmete kaitse - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 20-07-1979 / 16-03-1980 : Energia ja teadustöö komitee
  • 17-03-1980 / 20-01-1982 : Energia ja teadustöö komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Energia ja teadustöö komitee

Liikmed 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon