Achillefs GEROKOSTOPOULOS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 02-11-1981 / 23-10-1983 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 24-10-1983 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Nea Dimokratia (Kreeka)

Esimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja EFTA parlamendiliikmete komitee vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee