Karl FUCHS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Saksamaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Energia ja teadustöö komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ladina-Ameerika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon