Eric FORTH : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 09-07-1981 : Eelarvete komitee
  • 10-04-1981 / 20-01-1982 : Eelarvekontrolli komitee
  • 10-07-1981 / 24-10-1983 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 19-02-1982 / 23-07-1984 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ladina-Ameerika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon