Paule DUPORT : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-11-1981 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-11-1981 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 05-11-1981 / 23-07-1984 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon