Adam FERGUSSON : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 10-04-1983 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 22-09-1982 / 23-07-1984 : Poliitiliste küsimuste komitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 21-09-1982 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ida-Euroopa riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon