Marie-Jacqueline DESOUCHES : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 11-09-1981 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 11-09-1981 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 18-09-1981 / 23-07-1984 : Majandus- ja rahanduskomitee