Pierre M.L.L.C. DESCHAMPS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 21-05-1980 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 21-05-1980 / 23-07-1984 : Parti social-chrétien (Parti populaire européen) (Belgia)

Liikmed 

  • 22-05-1980 / 20-01-1982 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon