Alfredo DIANA : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Põllumajanduskomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Hispaania parlamendi ühiskomitees