André F.E. DILIGENT : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 12-10-1980 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 13-10-1980 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 10-01-1983 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon