Jacques DENIS : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti communiste français (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Magribi riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon