Charles DELATTE : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 16-03-1981 / 23-07-1984 : Põllumajanduskomitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 15-03-1981 : Põllumajanduskomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ida-Euroopa riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon