Francescopaolo D'ANGELOSANTE : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito comunista italiano (Itaalia)

Aseesimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Õigusküsimuste komitee