Noel Michael DAVERN : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa progressiivsete demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fianna Fáil Party (Iirimaa)

Aseesimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ladina-Ameerika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Põllumajanduskomitee