Félix DAMETTE : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti communiste français (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 08-02-1981 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 09-02-1981 / 20-01-1982 : Energia ja teadustöö komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon