Menelaos HADJIGEORGIOU : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-04-1990 / 20-01-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-04-1990 / 18-07-1994 : Nea Dimokratia (Kreeka)

Liikmed 

  • 18-05-1990 / 14-01-1992 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 18-05-1990 / 14-01-1992 : Naiste õiguste komitee
  • 11-06-1990 / 10-06-1991 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon