Vincent F.M. ANSQUER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa progressiivsete demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Magribi riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee