Gaetano ARFE' : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Portugali parlamendi ühiskomitees