Mechthild von ALEMANN : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Freie Demokratische Partei (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Naiste olukorraga Euroopas tegelev uurimiskomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Hispaania parlamendi ühiskomitees

Liikmed 

  • 19-07-1979 / 01-09-1981 : Energia ja teadustöö komitee
  • 10-12-1979 / 14-04-1980 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Transpordikomitee