Pietro ADONNINO : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Aseesimees 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Kodukorra ja petitsioonide komitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon