Philippe JUVIN : Kaheksanda koosseisu ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-07-2014 / 01-07-2019 : Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-07-2014 / 29-05-2015 : Union pour un Mouvement Populaire (Prantsusmaa)
  • 30-05-2015 / 01-07-2019 : Les Républicains (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Siseturu- ja tarbijakaitsekomisjon
  • 19-01-2017 / 01-07-2019 : Siseturu- ja tarbijakaitsekomisjon

Asendusliige 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Väliskomisjon
  • 14-07-2014 / 01-07-2019 : Delegatsioon Iraaniga suhtlemiseks
  • 19-01-2017 / 19-01-2017 : Rahvusvahelise kaubanduse komisjon
  • 19-01-2017 / 01-07-2019 : Väliskomisjon

Parlamendi põhitegevus 

Täiskogu aruteludes osalemine 
Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11

Raportid – raportöörina 
Vastutav parlamendikomisjon nimetab raportööri, kes koostab raporti seadusandliku, eelarvealase või muid küsimusi käsitleva ettepaneku kohta. Raporti koostamisel võib raportöör konsulteerida valdkonna ekspertide ja sidusrühmadega. Raportöör vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variraportööridega läbirääkimiste pidamise eest. Komisjonis vastu võetud raporteid arutatakse ja hääletatakse täiskogul. Kodukorra artikkel 55

Resolutsiooni ettepanek(ud) 
Resolutsiooni ettepanekud esitatakse päevakajalistel teemadel komisjoni, fraktsiooni või vähemalt 5% parlamendiliikmete taotluse alusel ning need pannakse täiskogul hääletusele. Kodukorra artiklid 132, 136, 139 ja 144

Suuliselt vastatavad küsimused 
Suuliselt vastatavaid küsimusi Euroopa Komisjonile, nõukogule või komisjoni asepresidendile ning liidu välisasjade ja julgeolekupoliitika kõrgele esindajale võivad esitada parlamendikomisjonid, fraktsioonid või vähemalt 5% parlamendi liikmetest. Kodukorra artikkel 136

Parlamendi muu tegevus 

Kirjalikud selgitused hääletuse kohta 
Parlamendiliikmed võivad anda täiskogu hääletuse kohta kirjalikke selgitusi. Kodukorra artikkel 194

Eurojusti ja Taani vaheline kriminaalõigusalase koostöö leping (A8-0192/2019 - Claude Moraes) FR  
 

Au travers de ce rapport, le Parlement européen exprime son soutien à la décision du Conseil portant approbation de la conclusion par Eurojust de l’accord sur la coopération judiciaire en matière pénale entre Eurojust et le Danemark. Depuis le traité de Lisbonne, le Danemark dispose d’un statut particulier dans le domaine de la justice pénale, cet État membre ayant toutefois souhaité participer davantage aux activités d’Eurojust, la conclusion d’un accord de coopération était donc nécessaire. C’est pourquoi j’ai voté en faveur de ce rapport.

Uute raskesõidukite CO2-heitenormid (A8-0354/2018 - Bas Eickhout) FR  
 

J’ai voté en faveur du rapport Eickhout sur l’instauration de normes de performance en matière d’émissions de CO2 pour les nouveaux véhicules lourds. La mise en place d’objectifs ambitieux dans ce secteur est essentielle afin que l’Union européenne respecte ses engagements pris dans le cadre de l’accord de Paris.

Keskkonnahoidllike ja energiatõhusate maanteesõidukite edendamine (A8-0321/2018 - Andrzej Grzyb) FR  
 

Je me suis prononcé en faveur de ce rapport sur la promotion de véhicules de transport routier propres et économes en énergie. Il permettra de réviser la directive dite «véhicules propres» afin de mettre en place des exigences minimales pour la passation de marchés publics tout en laissant aux États membres une certaine marge de manœuvre en termes de mise en œuvre, y compris dans le choix de la technologie.

Kirjalikult vastatavad küsimused 
Parlamendiliikmed võivad esitada Euroopa Ülemkogu eesistujale, nõukogule, Euroopa Komisjonile ja komisjoni asepresidendile ning liidu välisasjade ja julgeolekupoliitika kõrgele esindajale teatava arvu kirjalikult vastatavaid küsimusi. Kodukorra artikkel 138 ja III lisa

Deklaratsioonid 

Majandushuvide deklaratsioon