Antonio IODICE : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 14-06-1990 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Aseesimees
  • 15-06-1990 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-12-1992 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 06-01-1994 : Eelarvekontrolli komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-12-1993 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon