Lelio LAGORIO : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 19-11-1990 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 26-07-1989 / 19-11-1990 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Eelarvekontrolli komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Delegatsioon EÜ-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 11-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Eelarvete komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees