Giuliano FERRARA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 17-04-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 18-04-1994 / 11-05-1994 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito socialista italiano (Itaalia)
  • 01-01-1991 / 11-05-1994 : Indipendente (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ühendatud Rahvaste Organisatsiooni vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Soome vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 15-05-1992 / 12-06-1992 : Petitsioonide komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Soome parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Delegatsioon EL-Soome parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee
  • 26-10-1990 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 20-03-1992 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Tšehhoslovakkia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 27-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja endise Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi ning Slovaki Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Ühenduse ja endise Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi ning Slovaki Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon