Salvatore LIMA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 12-03-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 12-03-1992 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 11-03-1990 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-03-1990 / 18-02-1991 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, meedia ja spordi komitee
  • 15-01-1992 / 12-03-1992 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 12-03-1990 / 10-05-1990 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 16-05-1990 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 13-06-1990 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 12-03-1992 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 15-01-1992 / 12-03-1992 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee