Johanna-Christina GRUND : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 13-05-1991 : Euroopa parempoolsete tehniline fraktsioon - Liige
  • 14-05-1991 / 18-07-1994 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 17-02-1991 : Die Republikaner (Saksamaa)
  • 18-02-1991 / 18-07-1994 : parteilos (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Naiste õiguste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Rootsi, Soome, Islandi ning Põhjamaade Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Soome vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Naiste õiguste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Soome parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Soome parlamentaarses ühiskomitees