Lehe sisu juurde (vajutage „Enter“)
Otse keelemenüüsse (vajutage „Enter“)
Otse otsingumenüüsse (vajutage „Enter“)
ET - eesti keel
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Muud veebisaidid
Muud veebisaidid
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Multimedia Centre
Presidendi veebisait
Peasekretariaat
Think tank
EP Newshub
Teie teenistuses
Visiidid
Legislative train
Lepingud ja toetused
Register
Avatud andmete portaal
Büroo Eestis
Parlamendiliikmed
Euroopa Parlament
Otsing
Otsing
Palun täitke see väli
Euroopa Parlament
Otsing
Menüü
Algus
Otsi
Täpsem otsing
Istungisaali sirvimine
Risttabeli sirvimine
Kõik parlamendiliikmed
Uued / lahkuvad parlamendiliikmed
Uued liikmed
Lahkuvad liikmed
Assistendid
Kataloog
Otsi Euroopa Parlamendi liikmete kohtumisi
Eetika ja läbipaistvus
Parlamendiliikmete suhtes kohaldatavate reeglite kohta
Teave laiendatud töörühmade kohta
Kõik parlamendiliikmed
Lae alla PDF-formaadis
Lae alla XML-formaadis
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Täielik nimekiri
Tulemused: 50
Christian SAGARTZ
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Austria
Österreichische Volkspartei
Laurence SAILLIET
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Prantsusmaa
Les Républicains
Massimiliano SALINI
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Itaalia
Forza Italia
Nacho SÁNCHEZ AMOR
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Hispaania
Partido Socialista Obrero Español
Anne SANDER
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Prantsusmaa
Les Républicains
Alfred SANT
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Malta
Partit Laburista
Isabel SANTOS
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Portugal
Partido Socialista
Teófilo SANTOS
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Portugal
Partido Social Democrata
Esther SANZ SELVA
Euroopa Parlamendi Vasakpoolsete fraktsioon - GUE/NGL
Hispaania
PODEMOS
Silvia SARDONE
Identiteedi ja Demokraatia fraktsioon
Itaalia
Lega
Petri SARVAMAA
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Soome
Kansallinen Kokoomus
Jacek SARYUSZ-WOLSKI
Euroopa Konservatiivide ja Reformistide fraktsioon
Poola
Prawo i Sprawiedliwość
Mounir SATOURI
Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon
Prantsusmaa
Europe Écologie
Christel SCHALDEMOSE
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Taani
Socialdemokratiet
Ernő SCHALLER-BAROSS
Fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
Ungari
Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt
Andreas SCHIEDER
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Austria
Sozialdemokratische Partei Österreichs
Martin SCHIRDEWAN
Euroopa Parlamendi Vasakpoolsete fraktsioon - GUE/NGL
Saksamaa
DIE LINKE.
Christine SCHNEIDER
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Saksamaa
Christlich Demokratische Union Deutschlands
Helmut SCHOLZ
Euroopa Parlamendi Vasakpoolsete fraktsioon - GUE/NGL
Saksamaa
DIE LINKE.
Annie SCHREIJER-PIERIK
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Madalmaad
Christen Democratisch Appèl
Joachim SCHUSTER
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Saksamaa
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Andreas SCHWAB
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Saksamaa
Christlich Demokratische Union Deutschlands
Ralf SEEKATZ
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Saksamaa
Christlich Demokratische Union Deutschlands
Aušra SEIBUTYTĖ
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Leedu
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai
Monica SEMEDO
Uueneva Euroopa fraktsioon
Luksemburg
Fokus
Nico SEMSROTT
Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon
Saksamaa
Independent
Günther SIDL
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Austria
Sozialdemokratische Partei Österreichs
Pedro SILVA PEREIRA
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Portugal
Partido Socialista
Sven SIMON
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Saksamaa
Christlich Demokratische Union Deutschlands
Ivan Vilibor SINČIĆ
Fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
Horvaatia
KLJUČ Hrvatske
Birgit SIPPEL
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Saksamaa
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Sara SKYTTEDAL
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Rootsi
Folklistan
Andrey SLABAKOV
Euroopa Konservatiivide ja Reformistide fraktsioon
Bulgaaria
VMRO
Massimiliano SMERIGLIO
Fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
Itaalia
Alleanza Verdi e Sinistra
Vincenzo SOFO
Euroopa Konservatiivide ja Reformistide fraktsioon
Itaalia
FRATELLI D' ITALIA
Michaela ŠOJDROVÁ
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Tšehhi
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
Tomislav SOKOL
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Horvaatia
Hrvatska demokratska zajednica
Jordi SOLÉ
Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon
Hispaania
Esquerra Republicana de Catalunya
Susana SOLÍS PÉREZ
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Martin SONNEBORN
Fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
Saksamaa
Die PARTEI
Sylwia SPUREK
Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon
Poola
Maria SPYRAKI
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Kreeka
Nea Demokratia
Raffaele STANCANELLI
Euroopa Konservatiivide ja Reformistide fraktsioon
Itaalia
FRATELLI D' ITALIA
Sergei STANISHEV
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Bulgaaria
Bulgarian Socialist Party
Eleni STAVROU
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Küpros
Democratic Rally
Ivan ŠTEFANEC
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Slovakkia
Kresťanskodemokratické hnutie
Nicolae ŞTEFĂNUȚĂ
Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon
Rumeenia
Independent
Tineke STRIK
Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon
Madalmaad
GroenLinks
Ramona STRUGARIU
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rumeenia
REPER
Beata SZYDŁO
Euroopa Konservatiivide ja Reformistide fraktsioon
Poola
Prawo i Sprawiedliwość