Marie-José DENYS : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Francuska)

Zastupnik 

  • 15-09-1997 / 19-07-1999 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku
  • 19-09-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Litvom
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Litve

Zamjenica 

  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja