Arnaldo FORLANI : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italija)

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za proračunski nadzor
  • 15-01-1992 / 30-01-1992 : Odbor za vanjske poslove i sigurnost