Franco BORGO : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italija)

Predsjednik 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj

Potpredsjednik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 :

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i EEZ-a (AKP – EEZ)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i EEZ-a (AKP – EEZ)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između AKP-a i EEZ-a (AKP – EEZ)

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 15-01-1992 / 25-02-1992 : Izaslanstvo za odnose s Islandom
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Austrije
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za proračune
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Austrije
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom