Jean-Louis BOURLANGES : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 13-05-1992 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 14-05-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : sans étiquette (Francuska)

Predsjednik 

  • 28-04-1993 / 18-07-1994 : Odbor za proračunski nadzor

Potpredsjednik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 :
  • 13-10-1989 / 14-01-1992 : Odbor za promet i turizam
  • 15-01-1992 / 05-02-1992 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 15-01-1992 / 23-04-1993 : Odbor za institucijska pitanja
  • 15-01-1992 / 23-04-1993 : Odbor za promet i turizam
  • 21-04-1993 / 27-04-1993 : Odbor za proračunski nadzor

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 11-10-1989 : Odbor za promet i turizam
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za institucijska pitanja
  • 12-09-1989 / 14-01-1992 :
  • 15-01-1992 / 11-05-1992 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za ribarstvo
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Odbor za proračune
  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Odbor za institucijska pitanja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Japanom