Laurent FABIUS : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 02-04-1992 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 02-04-1992 : Parti socialiste (Francuska)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 15-05-1990 : Odbor za institucijska pitanja