Charles E. BAUR : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 15-04-1993 : Klub zastupnika liberala i demokratskih reformista - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 10-06-1990 : Union pour la démocratie française - Parti social démocrate (Francuska)
  • 11-06-1990 / 15-04-1993 : Parti social démocrate (Francuska)

Predsjednik 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 11-02-1993 / 15-04-1993 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva i Vijećem za suradnju Perzijskog zaljeva
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 15-01-1992 / 15-04-1993 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 15-01-1992 / 15-04-1993 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 11-02-1993 / 15-04-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva