Honor FUNK : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Potpredsjednik 

  • 10-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 :
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 15-01-1992 / 09-02-1992 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za proračunski nadzor
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za proračunski nadzor
  • 25-02-1992 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Austrije
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Austrije