Honor FUNK : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Potpredsjednik 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 14-11-1996 : Odbor za regionalnu politiku
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Privremeni istražni odbor za GSE (goveđa spongiformna encefalopatija)
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Privremeni odbor zadužen za praćenje radnji poduzetih u vezi s preporukama za GSE (goveđa spongiformna encefalopatija)