Leyla ONUR : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Članica
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Njemačka)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EEZ-a i Turske
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Turske
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za socijalna pitanja, zapošljavanje i radno okružje
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Turske
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Turske

Zamjenica 

  • 11-06-1990 / 14-01-1992 : Odbor za proračune